Лесно и вкусно

За некои јадења нема потреба за пишан рецепт. Само креативност, волја и добар апетит! Згответе нешто едноставно и вкусно вечерва.
Се што ви е потребно е:

  • компир
  • кашкавал
  • праз

food-hacks-14

Добар апетит 🙂